Michal Kole

Jsou v nemocnicích pro dámy povoleny noční košile typu, že je tam více děr než látky? Musím kvůli teplu, ne svádění mužů

Odpovědi
arygnoc

Nemocnici je to srdečne jedno, či má „dáma“ alebo dáma (pacientka) deravú alebo nederavú nočnú košeľu.
Nekúri rovnako v lete ako v zime.

anonym

Pokud bude splňovat estetické účinky, proč ne. Erární pyžamo v nemocnicích už nedávají. Nedávno jsem tam byl a běhal jen v triku a slipech a nikdo se nevzrušoval, ani se nedivím s mým tělem. Ale můžeš dostat tzv. andělíčka, navléká se to jako svěrací kazajka, akorát tě nesvážou, ale zadek a záda máš holé.