mokrygorky

Jsou v čr místa kde je i v létě chladno? A v nejlepším případě i sníh?(Kde se normálně žije)

Nesnáším léto, ale stěhování je zase moc složité a chaotické.

Takže díky moc za odpovědi :)
Doplňuji:
Tak holt budu muset do toho Finska nebo Norska(Nouzový plán je Kanada).

Aspoň se dozvím o nové kultuře a jiném způsobu myšlení. A budu pryč z hnusné České Republiky :)

Nejlepší odpověď
gecco

Sníh – celoročně, bohužel v Česku nemáme, ale nejchladnějšími oblastmi jsou Šumava (osady Kvilda a Modrava), obecně pak všechny hory…
😉
Doplňuji:
Tak ještě ale věnuj výběru konkrétní lokality důkladnou pozornost – v N ani FIN sice horka nebývají ani v létě, ale zase jsou tam ohromná množství komárů (a podobných mrch).
😉

Další odpovědi
jáára

Kamenický Šenov.
Doplňuji:
snih celoročně ne

honza19hk

ne. Musíš do Kanady. ono to není dáno jen polohou ale i nadm. výškou.

Lamalam

Doporučuji Ojmjakon, tam ti bude klima vyhovovat.

Zdroj: http://www.po­godaiklimat.ru/cli­mate/24688.htm

klumprt

Místo zvané Sibiř v Adršpašsko-teplických skalách. Je to úzká průrva mezi skalami, kam vůbec nesvítí slunce. Byl tam sníh i v červnu, když jsme tam byli na školním výletě.

Akorát kempovat tam asi člověka nenechají 🙂

dnb

Postav si chalupu na vrcholu Mont. Blancu, tam je sníh zcela určitě celoročně. V Česku není ani na samém vrcholu Sněžky, navíc se u nás dost začíná měnit klima, Zimy budou teplejší než ty předchozí.
Ano, Kanada je dobré řešení, ale já doporučuji grónsko, je tam celoročně –20 až –50°C a nehorázně velká vrstva sněhu (nikdy tam netaje).