Avatar uživatele
flodur

Jsou u vás v TESCU tyto pokladny?

http://www.ites­co.cz/samoobsluz­ne-pokladny.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, Jahoda, BEAES, aramah, anonym, iceT, Radak před 4839 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

jo a než jsem přišla na to jak to funguje udělala jsem si trapas,stála jsem u toho jak slépka a čekala kdy k pokladně dodají ještě pokladní,no jo bába stará se musí učit novým věcem

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Ano jsou, ale jak se to dělá nevím. Někdo tam stojí, jestli hlídá zda pípám všechno to netuším.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

Ano, zatím jsem ji nezkusila, raději se nechám odbavit pokladní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Znám a dopadla jsem jak burak.Pak jsdna pani za mnou řekla ,budete tu jen tak stát?Byla jsem úplně v …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Dobrý! :D Že bych to taky vyzkoušela?

U nás ve městě Tesco není, bude se stavět ve vedlejším městě. Do Tesca jezdím do Ostravy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Nebyla jsem u nás v Tescu asi měsíc,tak netuším či jsou nebo ne,ale muže to být zajímavé,pokud za mnou bude stát fronta lidí a já si nebudu vědět rady…
Na druhou stranu…s malým košíkem po prodejně jsem fakt moc lidí neviděla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ano jsou poprvé jsem hleděla jak trupka co to je dívala se pak na lidi a už jsem si to i vyzkoušela dobrý
Doplňuji:
trubka omlouvám se

Upravil/a: panenka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radak

Já to viděla v Londýně v Tescu, ale u nás ještě ne. Ale já tam moc nenakupuji, byla jsem v tom našem naposled před vánoci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Zboží se položí na jeden pultík. Bere se do ruky a
přes čtečku se odkládá na druhý. Zároveň vykonáváte to co vám říká hlas z roproduktoru. Pokud něco uděláte špatně napomene vás a řekne co máte udělat.
Jednoduché a rychlé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atriplex

Na poprvé jsem čuměl jako puk, ale už jsem se to naučil. Pokladna také na mne mluví, takže mi napovídá. Chodím tam vždy, akorát když mám pečivo, tak ne – copak já vím, jak se správně jmenuje bulka celozrná sezamem sypaná 85g????

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Carrie35

Jsou a je to paráda. Bývá u nich míň lidí, takže se vyhnu frontám. A je to jednoduchý – zboží si prostě „napípám“, když mám ovoce, tak si vyberu z obrazovky, který to je, ono se to samo zváží, u pečiva totéž – podle obrázku na obrazovce vyberu druh a zadám množství. Platit se tam dá i kartou, takže paráda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

JJ, ale ještě jsem to nezkoušela.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

naše Tesco taky má =) jde s dobou =D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Tesco Rakovník to nemá

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek