flodur

Jsou u vás v TESCU tyto pokladny?

http://www.ites­co.cz/samoobsluz­ne-pokladny.html

Nejlepší odpověď
anonym

jo a než jsem přišla na to jak to funguje udělala jsem si trapas,stála jsem u toho jak slépka a čekala kdy k pokladně dodají ještě pokladní,no jo bába stará se musí učit novým věcem

Další odpovědi
Miroslavst

Ano jsou, ale jak se to dělá nevím. Někdo tam stojí, jestli hlídá zda pípám všechno to netuším.

BEAES

Ano, zatím jsem ji nezkusila, raději se nechám odbavit pokladní.

aramah

Znám a dopadla jsem jak burak.Pak jsdna pani za mnou řekla ,budete tu jen tak stát?Byla jsem úplně v …

Jahoda

Dobrý! :D Že bych to taky vyzkoušela?

U nás ve městě Tesco není, bude se stavět ve vedlejším městě. Do Tesca jezdím do Ostravy.

iceT

Nebyla jsem u nás v Tescu asi měsíc,tak netuším či jsou nebo ne,ale muže to být zajímavé,pokud za mnou bude stát fronta lidí a já si nebudu vědět rady…
Na druhou stranu…s malým košíkem po prodejně jsem fakt moc lidí neviděla.

panenka

Ano jsou poprvé jsem hleděla jak trupka co to je dívala se pak na lidi a už jsem si to i vyzkoušela dobrý
Doplňuji:
trubka omlouvám se

Radak

Já to viděla v Londýně v Tescu, ale u nás ještě ne. Ale já tam moc nenakupuji, byla jsem v tom našem naposled před vánoci.

mosoj

Zboží se položí na jeden pultík. Bere se do ruky a
přes čtečku se odkládá na druhý. Zároveň vykonáváte to co vám říká hlas z roproduktoru. Pokud něco uděláte špatně napomene vás a řekne co máte udělat.
Jednoduché a rychlé.

atriplex

Na poprvé jsem čuměl jako puk, ale už jsem se to naučil. Pokladna také na mne mluví, takže mi napovídá. Chodím tam vždy, akorát když mám pečivo, tak ne – copak já vím, jak se správně jmenuje bulka celozrná sezamem sypaná 85g????

Carrie35

Jsou a je to paráda. Bývá u nich míň lidí, takže se vyhnu frontám. A je to jednoduchý – zboží si prostě „napípám“, když mám ovoce, tak si vyberu z obrazovky, který to je, ono se to samo zváží, u pečiva totéž – podle obrázku na obrazovce vyberu druh a zadám množství. Platit se tam dá i kartou, takže paráda.

ReHu

JJ, ale ještě jsem to nezkoušela.

Ella

naše Tesco taky má =) jde s dobou =D

Michal Kole

Tesco Rakovník to nemá