Jsou u vás mokré vozovky?

Doplňuji:
Stando,já jen dělám to co ostatní uživatelé a čekám,kdy s tím administrátoři konečně něco udělají,když těm samotným lidem není hloupé pokládat pořád jedny a ty samé otázky o ničem pořád dokola(pro ty co to dělají,porušu­jete kodex)

Nejlepší odpověď
annas

Uspokojí vás moje odpověď, když řeknu, že se lesknou kapkami deště?

Další odpovědi
standa

Zrovna od vás bych takovou serii osmi ´chytrých´ otázek nečekal…, proč?
Doplňuji:
A fakt jste si jista, že tímto ´truc-způsobem´ dosáhnete žádoucího stavu? Myslím, že to před malou chvílí v diskuzi k jedné z vašich posledních otázek dobře napsal quentos, a to že není možné, aby admini „čistili“ server od otázek, které jsou duplicitní.

Tuto roli ´čističe´ si musí server vydobýt sám a musí se postupně stát samočistícím, jinak to nepůjde.

Věřím, že provozovatele serveru jsou si této situace vědomi a „něco“ vymyslí 🙂

Miroslavst

Nevím, to poznám až hodím tlamu na pincku až vylezu ven.

1popelka1

Kropítko, akorát nechápu, že někdo, kdo sám pokládá a odpovídá na „nekultivované“ otázky (půjčila jsem si vaše slovo) s vámi souhlasí… to si trochu protiřečí, ne?

anonym

mě se to vaše upomínání začíná líbit čím dál víc,je to lepší a možná i účinější než ta moje přímá otevřenost