Alesh

Jsou toto nacistické praktiky?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/369428-norske-urady-odebraly-kojici-neslysici-zene-dvouapulmesicni-dite.html

Okomentoval bych to víc, ale nechci být sprostý.

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Já jsem taky v šoku, že si to ostatní státy nechají líbit:-( tam bude problém v občanství těch dětí, pokud ho mají norské, tak se stím pak špatně bojuje.
Každopádně hnus:-(( Podle mého i porušení mezinárodních úmluv o právech dětí, pač základní právo dítěte ja na kontakt s rodinou.

U těch dětí češky Michálkové mě šokuje to, že ty sourozence rozdělili, že nežijí v jedné rodině:-(((

Další odpovědi
kapka

Jestli oni ti Norové nejsou celkově nějací vadní… Koukněte na tohle tn.nova.cz/cla­nek/norove-v-televizi-ucili-male-deti-jak-maji-masturbovat.html
Doplňuji:
tn.nova.cz/cla­nek/norove-v-televizi-ucili-male-deti-jak-maji-masturbovat.html

anonym

JJ, a pak nás Norové budou obviňovat, že utlačujeme cigoše.

anonym

Nacistické asi ne,ale hnusné ano,jelikož ta máma za to nemůže,pak už vůbec né to malý děcko.

ivzez

Jsou!

A bohužel se to neděje jenom v Norsku,
ale i ve Švédsku, Anglii, Německu, …

Obdobně se sexuální výchovou. V Německu šel otec dívky,
která odmítla účast na hodině sexuální výchovy, do vězení,
matku vězení čeká po skončení kojení mladšího sourozence …

———
Hodně mi vadí, jak se u nás tyto problémy přecházejí a zlehčují, jako by se netýkalo všech rodin a všech dětí. Pokud se na odebírání dětí v cizině budeme dále dívat s tím, že „nás se to přece netýká“, dopadneme brzy stejně. První „náznaky“ a přípravy (zákonná úprava) už tu máme…
Doplňuji:
———
Aleshi,
myslím, že v tomto případě bychom
nevybíravé vyjádření tolerovali.

Mne odebírání dětí z rodin příšerně …

ivzez

@Zlatokopka:
Ostatní země si to líbit nenechávají.
Indové a Rusové docílili vrácení dětí odebraných v Norsku,
polská rodina si dítě „unesla“ z Norska do Polska, …
Slovensko pomáhá slovenským rodinám v Anglii a v Norsku.

Akorát náš Kapitán mi přijde „na baterky“ …

kapka

Asi se mi nepodari vlozit funkcni odkaz -_- Najdete si to :)

ivzez

Odkaz stačí zkopírovat do adresního řádku
a odmazat vložené mezery.