ten který je

Jsou supermarkety určeny i k velkoobchodním nákupům podnikatelů?

Poslední dobou se setkávám s jedním nešvárem,kdy vietnamští obchodníci nakupují ve velkém zboží v běžných supermarketech.Jsou rozděleni do několika skupin lidí a mnohdy zablokují plynulý prodej u kas.Tvoří se fronty a lidé musí dlouho čekat.Někteří staří lidé to i vzdají a jdou domů.Jejich nákup po naložení do aut se několikrát opakuje.Proč nevyužívají velkoobchodu?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Je to jen volba podnikatele kde nakoupí, občas třeba kaufland má lepší cenu než velkosklad, je to proto, že odebere obrovské množství a prodává ho v podstatě bez zisku (příjdeš pro levný cukr, a k němu nakoupíš další věci), proto se jim tyto věci oplatí bez zisku prodat. Vietnamci by neodebrali 20 kamionu cukru, tak jak to odeberou kauflandy po celé ČR, vietnamci ho koupí třeba jen 2 palety, a proto by u výrobce tak dobrou cenu nenasmlouvali.

Často obchody zboží omezují např. 12 kusů na den atd. Ale rozeznej od sebe dva vietnamce:-DDD

Další odpovědi
ahold

Velkoobchod nenabízí žádné slevy.
Proto si monitorují akční zboží v supermarketech a to ve velkém nakoupí.
Princip: Levně nakoupit – draze prodat.