Avatar uživatele
anonym

Jsou stírací losy v zahraničí platné i pro cizince, když něco vyhrají?

Zajímalo by mě, jestli když vyhraju ve stíracím losu v zahraničí ,kde i stíraci los zakoupím, bude mi tímto výhra v plné výši vyplacena ihned tak, jako v ČR, i když jsem cizinec? Děkuji. P.S. Jsou vůbec stírací losy po celým světě opravdu výherní, nebo je to jen klamavý byznys?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? yuko před 2465 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Odpoveď byla označena jako užitečná

Tak to by mě taky zajímalo a schválně odpovím takto: Tento dotaz položím loterijní společnosti a uvidím jak se vyjádří. Vyjádření sem pak napíšu.

Odpověď z loter. společnosti:
Dotaz:
Pokud si zde v Čechách zakoupí los z loterie Sazka cizinec a po setření losu zjistí že vyhrál, bude mu výhra vyplacena? Samozřejmě mám na mysli výhry kolem 100 tisíc a výše, kde je třeba ověření totožnosti. K tomu by měl pas vydaný příslušným státem.
Odpověď:
Ano, i v tomto případě je výhra vyplacena po předchozí domluvě na našem kontaktním centru na telefonním čísle xxxxx

Upravil/a: JájsemRaibek

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Odpovědi.cz Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
yuko

Priste si budu muset precist pravidla, urcite budou malickymi pismeny na druhe strance losu. Male vyhry vyplati urcite po predlozeni losu bez kontroly dokladu. V pripade vetsi vyhry, to by me taky zajimalo. Ale mam zde trvale bydliste, dane platim tady, ale mam pas CR. Tak si myslim, ze bych na vyhru mela narok, ale musela bych ji priznat, kvuli danim.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek