Jsou sněhové vločky stejné nebo je každá jiná?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Každá je jedinečný originál.

Jestli najdeš aspoň dvojčata, tak to bude minimálně nominaci na objev roku :o)

Další odpovědi
anonym

Tak sněhové vločky jsou různé, ale možná by se mezi nimi našly stejné. Není možné porovnat všechny, které spadnou na zem. Tedy tak myslím.

anonym

Někde jsem četl,že nejsou stejné. Nemůžu to ale dokázat!

Danielson

Každá je jedinečná jako my. Jsou si však podobné, je několik druhu ale zdá se mi že nemůžou byt 2 stejné, něco je jiné, když nic jiného, tak složení vločky (množství minerálů atd.)
Doplňuji:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sn%C4%9Bh­ov%C3%A1_vlo%C4%8Dka