dudu

Jsou slova premiéra Babiše pronesená na adresu Pirátů pravdivá?

Babiš je označil za definitivně největší ohrožení země, promigrantskou neokomunistickou partu, extrémní levici a neomarxisty. Má pravdu, nebo je za slovy premiéra možno hledat nervozitu ze stoupajících preferencí Pirátů, kteří podle některých průzkumů začínají dotahovat vládnoucí ANO. Osobně pak Piráty považuji za hrozbu pro demokracii nejen u nás, ale v celé Evropě!
Zdroj: https://echo2­4.cz/a/STUs4/­pirati-jsou-neomarxisti-fanatici-a-nejvetsi-ohrozeni-zeme-pronesl-babis?utm_sou­rce=www.seznam­.cz&utm_medium=sek­ce-z-internetu#dop_ab_va­riant=0&dop_req_­id=87aI1xxf8aw-202012041219&­dop_source_zo­ne_name=hpfeed­.sznhp.box

Nejlepší odpověď
Mr. Marek

Andrej Babiš, bývalý člen KSČ, jež profitoval z onoho režimu, někoho označuje za neokomunisty. Samozřejmě, jisté náznaky v Pirátské straně jsou, které směřují k levici a bezesporu bych našel spoustu věcí, se kterými nesouhlasím. Myslím, že jste zmínil spoustu faktorů, které jsou součástí politického boje. Zda jsou promigrantskou? Jsou vedle Zelených nejvíce nakloneni k přijímání, ale mají také podmínky.

Domnívám se, že Andrej Babiš po volbách nabídne luxusní nabídku Pirátům do koalice a Piráti budou zvažovat (podíl na moci je tak lákavý). Pro hnutí ANO ale důležitý krok, neboť socialisté a komunisté zřejmě už nepomohou sestavit vládu.

Doplním: Ano, obavy z Pirátské strany mám, nevíme (stejně jako jiná neprověřená hnutí či strany), co mohou udělat.

Další odpovědi
Drap

Nejsem voličem ani zastáncem Babiše, ale v tomto s ním nutno souhlasit.

Pepa25

Je třeba vycházet z faktu, že pan Babiš by svůj majetek odhadovaný na 74 mld. Kč shromáždil podstatně hůře, kdyby ze svých odobních kapitálových příjmů musel platit daň. Postup, kdy se zisky z prodejů firem (klidně fiktivní) nemusí zdaňovat je mezi těmi, co v tom umí chodit dlouhodobě znám. Je pravděpodobné, že ho chtěl v budoucnu znovu použít, takže tento bezpochyby levicový návrh ho rozzuřil. I kvůli tomu, že většina voličů nechápe, jak moc ho orhožuje a klidně by to podpořila, protože oni musí všechny své přijmy zdaňovat.

ten který je

Piráti vychází z mateřského hnutí ANTIFA.Divím se,jak můžou legálně působit v parlamentu.Stačí se podívat k našim západním sousedům,jak postupují tihle neokomunisté proti svým politickým oponentům.Fyzické útoky,zastrašo­vání,zapalová­ní aut a další násilné akce jim nejsou cizí.Ani bych se nedivil,kdyby tahle vyfetla rehabilitovala teroristy z hnutí Baader – Meinhof.Pán Búh s námi…

Emefej

Exkomunista Babiš, který vládne za pomoci současných komunistů, odsuzuje neokomunismus. Ten člověk je génius nebo šílenec.

successful

Nemáš to i v jiném zdroji než Echo24 (a Parlamentní listy nepočítám) nebo těch, co to od nich jen zkopírovali? Tihle jsou vždy tak „objektivní a nezaujatí“ až to bolí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.