FlAsh_7

Jsou sklapovačky dobrým cvikem na břicho/střed těla?

Nejlepší odpověď
led

Je to dobré, ale pozor… aj dobré cviky treba dávkovať podľa zdravotného stavu cvičiaceho, aby neuškodili.

Další odpovědi
Drap

Ano

aliendrone

No, už jsem někde četl kritiku, ale ono se toho nažvaní. Faktem ovšem je, že naprostá většina cviků, kde si vystačíš BEZ POMŮCEK (činky atd.) jen s vlastním tělem je optimální. :)

paul1

Jsou, ale opatrně, pokud nemáte v pořádku páteř.

Tomáš1234

Nejsou. Je totiž strašně důležité to, jak cvik provádíš. Oni totiž opravdu můžou uškodit.

Nejlepší alternativou je cvičení ve visu, například https://kultu­ristika.ronni­e.cz/c-954-prednozovani-ve-visu.html .

Justin1

Na posílení asi ano, na hubnutí ne, protože to není aerobní aktivita.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.