hapiky

Jsou ruští fotbalisté nadopováni nějakým ještě neznámým dopingem?

Pochybovat je zdravé, takovou kondici,,,

Odpovědi
annas

Světovéá antidopingová agentura (WADA) souhlasila s rozhodnutím FIFA o ukončení prověřování případů v Rusku..

„Vzorky pořízené FIFA a konfederacemi, které byly uloženy v akreditovaných laboratořích hráčů uvedených v McLarenově zprávě a hráči "na vysoké úrovni“ akreditované WADA, byly znovu přezkoumány pro zakázané látky.

Vzorky zadržené WADA z moskevské laboratoře byly rovněž znovu otestovány.

„Všechny výsledky byly negativní,“ uvedla FIFA.

Kromě toho FIFA v průběhu vyšetřování prováděla neohlášené dopingové kontroly, přičemž ruský tým „přední tým“ byl před turnajem „jedním z nejvíce testovaných týmů“.

https://www.spor­t24.co.za/Soc­cer/Internati­onal/russian-footballers-cleared-after-fifa-doping-probe-20180522

Kepler

Možná jim slíbili zadara doživotní poukaz pro rekreaci na Krymu.

Kryšpín

Putinem a Leninem

nyjono

To si myslíš, že tady je nějakej tajnej agent, kterej to ví?
Vše, co je známo lze velmi snadno dohledat. Viz odpověď annas.