FlAsh_7

Jsou „rozbalené“ notebooky na Alze plnohodnotné? Vyplatí se?

Odpovědi
Pepa25

Mají plnohodnotnou záruku a také se dají standardně vrátit. Takže ano, vyplatí se – pokud to třeba člověk nekupuje jako dárek, tam by „náhradní balení“ nebylo vhodné.

Tomáš1234

Většinou se to fakt vyplatí. Já takhle nakupuju běžně :)

Ještě záleží, o jakou II. jakost přesně jde. Třeba na Mallu rozlišují zboží rozbalené a pak ještě použité. U druhého jmenovaného bych asi řešil, jestli tím použitím nemohlo dojít k nějakému výraznému snížení hodnoty. U rozbaleného zboží, kde je porušen jen obal, člověk nemusí řešit defacto nic, protože obal by stejně při rozbalování poničil.

Jinak co jsem tak vysledoval, tak druhojakostní zboží bývá většinou rychle pryč. Nižší cena je při totožné záruce zkrátka pro mnoho lidí hodně zajímavá.

Já tohle hledám přes web, kterej agreguje mimojiné zboží II. jakosti z velkých obchodů jako Alza, Mall, Datart atp. Tady třeba notebooky:
https://www.sle­wik.com/cs/elek­tro-akce-levne-vyprodej/notebooky/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.