adamvosvrda1

Jsou podle vás loterie od Sazky podvod?

V dnešní době hodně lidí tvrdí, že sazka je jen podvod. Co si o tom myslíte vy?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Podvod ne, ale velice dobrý bussines to jo.
Ono, když si přečteš pravidla, tak se v nich říká, že polovina vkladů jde na výhru…
A to je právě to perfektní. I kdyby vsadil v jednom týdnu jen jeden hráč 100 Kč a nebyl by žádný jackpot, tak jeho maximální možná výhra by byla 50 Kč, což je právě jen ta polovina.
Podnikat tak, že mi někdo dá peníze a já vlastně půlku rozdám je dobrý kšeft.

Další odpovědi
Drap

Myslím, že to neni podvod. Je třeba pročíst nastavená pravidla. Samozřejmě vyhraje jen nepatrná část těch, co vsadí.

tforro

Takhle veliký podvod by nešel ututlat. Vsázím, občas pár stokorun vyhraju zpět, ale ve výsledku jsem v hluboký ztrátě.

led

Nemusí byť ani v prípade, že všetky výhry budú rozdané. Príjem z lotérie u Sazky je vždy vyšší, než réžijné náklady a výhry.

mojitek

a nepamatuje si nikdo z vás -někdy za hlubokýho míru,kdy se Sazka provalila jako jeden velkej podvod-a to dokonce v přímém přenosu? :D

zjentek

Na každém šprochu je pravdy trochu.

jirka F

Myslím si že podvod to není jen dobrý obchod záleží na štěstí.

bububabu

Podvod jak vyšitej! Počítač sejme všechny sázky a vypočítá co nejmenší výhru tím že navrhne čísla která mají padnout… :)