schranka

Jsou některé technologie, bez kterých by byl svět lepší?

Nebo takové, u kterých si zkrátka jen přejete, aby neexistovaly?
Kdy například negativa a problémy, které přináší, převažují pozitiva a přínos.
Může to být kterákoliv technologie (vynález).

Nejlepší odpověď
Dochy

Jaderné bomby, chemické zbraně,…

Další odpovědi
Rokio

Mobilní telefon.

Ametyst

Technologie výroby potravin, které se už vzdálily původním potravinám natolik, že zůstal jen název, a někdy klamavá reklama o “tradiční výrobě”. Tradiční výroba jistě nepoužívala např. palmový tuk nebo tolik éček.

paul1

Různé technologie výroby zbraní.

Themeansar

Největší chybou u technologie je to že existuje učení které je pro psychiku mučením

Eroh Eroh

Pravděpodobně armáda, ale většinou je těžké si představit vlastní život bez těchto věcí. Já mám například doma všechno, co používám, vyskládané technikou. Tady jsem nedávno vzal vysavač z druhé ruky a vše se zdá být normální. jen návod určitě chybí, což v zásadě není problém, protože si vždycky můžu najít pdf manuály ke stažení, uživatelské manuály zdarma, návod k obsluze pdf, uživatelská příručka ke stažení, pdf návod k použití manymanuals.cz a podívat se tam. Můj vysavač měl návod k použití, takže ho teď používám s velkou radostí.