bolak

Jsou nějaké obchody, které nabízejí zboží na splátky, ale žádná přirážka navíc co se týče úroku tam není?

Prostě když si chcete koupit televizi za 17.000, tak že by vám obchod nabídl 1.000 splátku měsíčně po dobu 17 měsíců a hotovo, protože by věděl že na to třeba nemusíte mít, a nic byste nekoupili, a takhle z vás ty peníze nakonec dostane?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, občas se takové nabídky objeví. Já jsem shodou okolností taky nakoupil TV na splátky bez navýšení, sice levnější, ale muselo to být splaceno do 6 měsíců. Pak jsem zjistil, že tatáž TV byla prodávána o litr levněji:-)

Další odpovědi
gecco

Většina splátkových prodejců toto nabízí, většinou na 10 či 12 splátek…
Jen – podmínkou (nikoli jedinou) je, zaplatit nejméně na dobu splácení pojištění (zařízení, neschopnosti splácet atd.), což ve skutečnosti cenu navýší.

Lamalam

Ano, existuje to. Ale není to zadarmo, chtěla jsem koupit jednu věc, nabízeli jí na e-shopu za 7499 (10 splátek po 750), nakonec jsem to koupila v kamenném obchodě za 6899.

isteron2

Nebojte sa, oni si nájdu cestičku ako tú svoju maržu od vás vytlcť. Lebo aj veľkoobch cena a maloobch cena sú veľký rozdiel.