Dismas

Jsou milejší vám pornovidea, či pornopovídky?

Mně milejší jsou pornopovídky.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Kepler

pornopovídky

Ale, ale, takové otázky od věřícího křesťana! Ty hříšníku prostopášný. Zapomněl jsi na třetí možnost, co je to za anketa? I více možností by bylo na místě. Mám rád něco úplně jiného!

Další odpovědi
quentos

pornopovídky

Umožňují rozvíjet vlastní fantazii, nevnucují divákovi/čtenářovi vlastní oplzlosti.

briketka10

pornopovídky

Chybí jiná možnost, ani jedno ze jmenovaných mě nezajímá :((

David66

pornovidea

gecco

pornopovídky

Přečti si třeba Lady Fuckingham – ta už ´běhá´ po světě cca 140 let…
A pak se koukni na 140 let staré erotické fotky…
😉
Co je zajímavější?

NelieM

pornovidea

50:50 :D