Rudík 12

Jsou mezi námi ještě mladí lidé, kteří se chovají dobře?

Jsou zde i mladíci, kteří nedělají p**oviny a nedělají např. tohle: https://chrudim­sky.denik.cz/zpra­vy_region/vyros­tci-znicili-zamecky-altan-v-chrasti-zaplati-si-to-vzkazal-starosta-20221007.html? Slyšel jsem i o dalších, a napadá mě, jestli vůbec jsou i takový, co nedělají bordel atd.

Nejlepší odpověď
Filip84

Oproti všelidovým představám takto závadová mládež tvoří promile z referenční skupiny. Buďto chlastají, nebo fetují, nebo něco podobného, ale jsou to promile až procenta (obec, okres a kraj v jednom Hlavní město Praha, Lidová republika Sudety…) osob v té věkové skupině.

Další odpovědi
Drap

ano jsou