Autista

Jsou maďaři opravdu takoví nacionalisti jaký se zdají býti?

Já neřekl že mít svoji zemi rád je zločin nebo že mam něco proti nacionalismu já se jen ptám jestli sou maďaři opravdu tak hrdí jakožto třeba poláci nebo víc?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, jsou. Nejvíc to pociťují Slováci na jižním Slovensku.

Další odpovědi
Ametyst

Jsou to vlastenci, připraveni za svou vlast položit život.

ten který je

Podle čeho usuzuješ?Je to celkem malý národ,který se vždy snažil i v dobách minulých o zachování své existence,zrovna tak jako my.Mít rád svou zemi není nic špatného.To není zločin.

Kepler

ten který je: teď je to malý národ, ale v nedaleké minulosti byl velmi významný a početný. Dokonce byl spoluzakladatelem mocné monarchie Rakouska – Uherska, na to nezapomínej. Byl významnější než všechny národy Československa dohromady.

Kepler

Proto ten nacionalismus. Co taky můžeš očekávat od Hunů.

Ametyst

Škoda, že někdo přistoupí na nálepku nacionalismu, když se jedná o sebezáchovné vlastenectví a ne o expanzní nacionalismus.