pizlicka

Jsou lepší mobily malé velikosti, nebo ty dnešní velké?

Které mobily Vám vyhovují?Přiznám se,že mě se líbili,ty maličké 🙂

Nejlepší odpověď
Lamalam

Každému vyhovuje něco jiného. Já dávám přednost těm menším.

Další odpovědi
Arne1

Podle toho, zda to používáš jako mobil, nebo jako kapesní komunikační centrum. Pro použití jako navigace nebo pro sledování Internetových stránek (eventuálně videa) jsou lepší ty velké.

Radius

Mě se líbí malinký mobil značky ELARI, bohužel se u nás moc neprodává. Je menší než kreditní karta.

WhiteCrow

Mám radši tabletofony, ale aby se nich stále dalo pohodlně psalo jednou rukou

Dochy

Pokud chceš jen telefonovat, tak klasický, malý, hloupý. Dají se sehnat i takové co vydrží 14 dní v pohotovosti bez nabíjení (při častém telefonování míň, ale určitě nebude třeba nabíjet denně). Pokud chceš další funkce tak pak potřebuješ „smartfouna“ a ten už bude větší a vydrží… No ty lepší, novější, s minimem používání… až 2 dny 😉