Kelt

Jsou ještě jiné zákony, kromě přírodních, které nemůže člověk porušit nebo obejít?

Přírodní zákony nelze porušit, to spíše nějaké , které si vytvořil člověk. Soud může rozhodnout , jak bude danou věc posuzovat, ale přírodní zákony platí. Když se horolezci přetrhne lano – platí gravitační zákon. Když bude spát v zimě venku, musím počítat s termickými zákony a pod. Najdete ještě něco? Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Morální zákony,. např. svědomí, to, co vychází z nitra člověka.

Třeba i Sedmero z Desatero, pokud jde o nevěřící, Sedm hlavních hříchů, . zapojit rozum, přemýšlet či zvažovat.

Svědomí je ukazatelem, že to, co člověk koná, ,

může být legální, ale nelogické,
nebo nelegální ale logické,:
Poslední varianta: – nelogické a nelegální..

Najít to, co je logické a legální.

Něco podobného jsem dostala e-mailem.

Další odpovědi
Kepler

Myslím, že se v praxi nedokážeme vyhnout taky Murphyho zákonům. 🙂

zjentek

Ano, některé ženské zákony nemůže normální člověk obejít. Prostě nemůže. Normální ne. Nejde to. NECHÁ SE VTÁHNOUT! A pak ještě zákony padajícího hovna.