Jsou chyby příčinou všech problémů?

Život je obrazně jako digitální klasická hra Tetris, tato hra je zde už 30 let! Nechybujete postoupíte do další úrovně hry, neustále musíte hru sledovat a neustále musíte správně reagovat, lidi se nechtějí nudit chtějí být něčím zaujatí o tom je život, jak dojde k tomu že v této hře uděláme chybu? Problémem je to že se na hru nesoustředíme, nejde hrát více her najednou, nejde sloužit mnoha pánům, nejde sedět na mnoha židlích, atd. Nedávno havaroval rychlík protože někdo telefonem sobecky vyrušoval strojvůdce u rychlíku, mnoho řidičů na silnicích havaruje protože při jízdě telefonují nebo je vyrušují veliké reklamní tabule. Telefonujete během sexuálního styku, nebo telefon před sexuálním stykem vypínáte?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
denininy

Takový je život

da ny

Ne

Chybovat je jedna z lidských vlastností.
Chyby nejsou „příčinou všech problémů“, jen některých .

xxx3

Ne

chyby nejsou špatné, clověk se chybami učí. je však hloupé chyby neustále opakovat, to je problém.