Avatar uživatele
hapiky

Je Česko jedním z nejvíce solidárních států? Už se vybraly tři miliardy Kč na Ukrajinu.

To určitě nepotěší zdejší proruské troly.

Zajímavá 0 před 794 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Nevím kolik se vybralo jinde, ale třeba takoví Poláci mají určitě slušný záběr. Ti nenávidí Rusy mnohem víc než my. Asi tak jako já.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Ne.
Věřila bych i sociologům. Během covidu (2 roky), někteří lidé našetřili nějaké peníze, firma, která nepřispěje „nežije“. Jak říkají sociologové, je to přechodná pošetilost, soucit u někoho samaritánství. Ono to brzy odezní, s přibývajícími vlastními těžkostmi (i existenčními), rozčarováním, nespokojeností, nevděkem…. Lidé jsou různé nátury, zvyků, kulturní vyspělosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Maria Fiserd

Zdravím PS PM 2 světová válka lide 7 milionu mnelo hlad Ukrajina je a pude úrodná zem dnes mate zapalovač tak lide premisly na plyn nebo na elektrický kabel proč ne vibrat miliony aby se lide na jedly. Děkuji

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rocker

Ukrajincům jsem nic neposlíal,ale poslal jsem peníze na pomoc psům z Ukrajinských útulků.Počiťa se to taky?

Avatar uživatele
da ny

To se setsakramentsky počítá! :D
Movitá kamarádka zvažovala, kam (všude), zaslat nějaký peníz. Rozhodla se pro zvířata a podporu každého 8. ČESKÉHO dítěte, které nemůže chodit se svými spolužáky na obědy do školní jídelny. Ještě před nedávnem to bylo, každé 10. české dítě.

Nový příspěvek