hapiky

Je Česko jedním z nejvíce solidárních států? Už se vybraly tři miliardy Kč na Ukrajinu.

To určitě nepotěší zdejší proruské troly.

Odpovědi
Kepler

Nevím kolik se vybralo jinde, ale třeba takoví Poláci mají určitě slušný záběr. Ti nenávidí Rusy mnohem víc než my. Asi tak jako já.

da ny

Ne.
Věřila bych i sociologům. Během covidu (2 roky), někteří lidé našetřili nějaké peníze, firma, která nepřispěje „nežije“. Jak říkají sociologové, je to přechodná pošetilost, soucit u někoho samaritánství. Ono to brzy odezní, s přibývajícími vlastními těžkostmi (i existenčními), rozčarováním, nespokojeností, nevděkem…. Lidé jsou různé nátury, zvyků, kulturní vyspělosti.

Maria Fiserd

Zdravím PS PM 2 světová válka lide 7 milionu mnelo hlad Ukrajina je a pude úrodná zem dnes mate zapalovač tak lide premisly na plyn nebo na elektrický kabel proč ne vibrat miliony aby se lide na jedly. Děkuji

Rocker

Ukrajincům jsem nic neposlíal,ale poslal jsem peníze na pomoc psům z Ukrajinských útulků.Počiťa se to taky?

da ny

To se setsakramentsky počítá! :D
Movitá kamarádka zvažovala, kam (všude), zaslat nějaký peníz. Rozhodla se pro zvířata a podporu každého 8. ČESKÉHO dítěte, které nemůže chodit se svými spolužáky na obědy do školní jídelny. Ještě před nedávnem to bylo, každé 10. české dítě.