Gabullka

Jsou bělící pasty k něčemu nebo zuby nevybělí vůbec?

Odpovědi
Lgee

Mají podružný účinek samy zuby nezbělí, musí pomoci více faktorů

Hlada

Slyšel jsem reportáž se známým stomatologem, který tvrdil, že bělení zubů je hloupost. Zbarvení skloviny je přirozené a umělé bělení ji vždy do jisté míry poškodí, takže není vhodné z hlediska zdraví. Plně s ním souhlasím. Soda je dobrá na pálení žáhy. V pastě je k ničemu.

zjentek

Ahoj, je to k ničemu. Praxe.

Malvína

Zuby mají přirozeně barvu do žluta. Zářivě bílé zuby jsou nepřirozené. Bělicí zubní pasty mohou poškozovat sklovinu. Pokud trpíte na vysoké zabarvení zubů, poraďte se se svým zubařem, který provede šetrné bělení. Přípravky z drogerie vám nepomohou, ba naopak – mohou ublížit vašim zubům.

da ny

To záleží na tom, co očekáváte od „bělení“.
Zubní pasty mohou částečně udržovat (odstraňovat) chrup, od případných skvrn, povlaků (káva, čaj, víno). Záleží na bělící a abrazívní složce, obsažené v zubní pastě.
Šetrné, odborné bělení zbů, provede stomatolog. Není to záležitost jednorázová, ale dlouhotrvající, soustavná.
Barva zubů se nezmění, je každému dána do vínku. Ze „žlutých, zelených zubů“ se nestanou křídově bílé nikdy. Bělením se jen barva sjednotí, pocitově o t ón zesvětlí.

Vercule

Bělící pasty jsou dobré, ale ne třeba ty co má drogérie. Nicméně většího efektu dosáhneš spíš pomocí bělící sady než s pastou.

TominkaFuky

Já jsem teda taky zvolila na bělení zubů ten White Pearl stomatologický bělící systém PAP 80ml od krasnyusmev.cz. Vybrala jsem si hlavne díky jeho ceně a taky účinkům. On totiž zubní sklovinu nepoškozuje, což je něco, čeho jsem se bála. Ale on ji dokonce vyžovije. Takže nebylo nad čím přemýšlet. Je to super bělící systém a účinkuje.

Millisek

Spíš sáhněte potom bělícím gelu, tam je ten efekt fakt velkej https://www.kras­nyusmev.cz/whi­te-pearl-stomatologicky-belici-system-pap-80ml

Gabullka

Máš něco vyzkoušeného? Radši vyzkouším něco na co dostanu doporučení než abych zkoušela něco naslepo.

Vercule

Mám vyzkoušenou sadu od white pearl. Ale mají toho mnohem víc na zuby, koukni na krasnyusmev.cz