Avatar uživatele
coco

Jsme už civilizací,která všechny rozumy vyhledává pomocí odkazů nebo umíme ještě používat selský rozum?

Doplňuji:
Pro Standa: v klidu,už jsem tady někde někomu psala,že si některé,pro mě nepodstatné věci ,neberu osobně.Já odpovědi.cz pojímám jako zábavu a dělám si takový obrázek o lidech…:))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: coco

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? irij, dědapetr před 4751 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
standa

Soudě podle toho, že rozum k zodpovězení této otázky vyhledáváte v odkaze www.odpovedi.cz, si myslím, že vy už moc selský rozum používat neumíte.

Snad jsem vás moc neurazil 🙂
Doplňuji:
Tak to je fajn, že to berete s nadhledem…

Já jsem chtěl jen trošičku zavtipkovat na profláknuté téma 🙂

Upravil/a: standa

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Standa sa mýli, aj tu sú ľudia, ktorí „selský“ rozum nestratili.
Je ale pravda, že v dnešnej „technospoločnosti“ je jednoduchšie zadať otázku a čakať na odpoveď.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Proto že ne každý si to umí vyhledat a tak to za něj udělají jiní.Někomu se to třeba nepodaří a nebo se mu nechce.Někteří podávají otázky aby ti ostatní se je naučili vyhledávat a tím se vzdělávají,protože by v normálním životě na takové otázky ani nepomysleli.Kdyby to tak nebylo tak ty odpovědí tady nemusí být a lidičky co jsou zde ti by tady taky nemuseli být.Selský rozum tady taky používají,né vše se dá vyhledat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Ale to se přece nevylučuje. Když něco nevím,ale i to nevědění jsem musel někde získat,slyšel jsem něco,nebo přečetl jsem něco,čemu nerozumím,tak se zeptám. Buď si to najdu v knize,na netu, a když nevím kde,tak se zeptám na „odpovědích“,a někdo mi poradí.Jestli se moc nepletu,tak jsem vlastně ten „selský rozum“,použil,abych se dozvěděl co potřebuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Jednou se ptali myslim,ze to byl Edison,ktery mel stovky patentu a bez nekterych si dnes nedovedeme predstavit skoro zit,jestli zna odpoved na nejakou odbornou otazku.On odpovedel,ze sice nevi odpoved,ale vi kde ji hledat,v kterych knihach a materialech.
Pro me znamena „zdravy selsky“ rozum ten,ktery ma nejakou logiku a mrzi me,ze se jako lidstvo jiz delsi dobu tim neridime a zeneme se za penezi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek