vladimír

Jsem začátečník a známý mne stáhl jazyk java.Jak ho mám využívat ?

Je-li třeba zvolit nějaký postup ,prosím o radu jak postupovat.Děkuji.

Nejlepší odpověď
Bobmarley

Mno jestli máš staženou virtuální mašinu javy tak můžeš spouštět na počítači java aplikace, které bez toho nefungují.

Další odpovědi
chudst

Reknu jinak totez, co Bobmarley: nijak. Vy sam ho vyuzivat nebudete. Pracuje na pozadi. Bude ho vyuzivat rada aplikaci a her, ale vy s nim primo do kontaktu neprijdete.