Marty Koller

Jsem tady na Odpovědích hodně známý uživatel?

Nejlepší odpověď
hapiky

Hodně známý jsi, civěním do zrcadla.
Psychické stavy, prostituce, bojové sporty. Zapomněl jsem na něco?

Další odpovědi
Drap

Podle čeho si to přeješ hodnotit? Podívej se na celkový žebříček a uvidíš, že před tebou je ještě asi 2000 lidí známějších.

anonym

Použil bych výraz “infamous”.

Emefej

Ne, nikoho nezajímáš.

paul1

Známý ano, ale nějak si nemohu momentálně vzpomenout proč.

WhiteCrow

A není to lepší než se za každou cenu zviditelňovat ptaním se na každou hloupost co ti proletí zrovna hlavou a odpovídat na vše co tě nezajímá jenom proto, aby si tazateli řekl že tě to nezajímá
?

led

Ano, ako psychicky nevyrovnaný „sebestředný“ užívateľ

sebestředný = zameraný, sústredený na seba samého, chápajúci seba samého ako stredobod všetkého

Rys95

Bezpochyby.

da ny

Ano ;D
Hodně známý, je příliš silné slovo :)
Jde více o to, čím a jak se zde snažíte prezentovat. Koho a z jakého důvodu, pak Vaše otázky/odpovědi zaujmou (v kladném nebo záporném smyslu).
Nějaký čas patříte mezi aktivní uživatele v pokládání otázek.

Kelt

Trocha skromnosti a pokory by ti neuškodila. Nemáš ani 600 bodů a podle tvých otázek, stylizace a zaměření jsem si udělal úsudek. Jsi egoista a myslíš si, že jen ty máš pravdu.

Marty Koller

Kelt: nejsem egoista, jen vy kritizujete moje názory a neberete je vážně

Marty Koller

Hapiky: krucinál co ti na mě vadí ? Mám jen problémy

hapiky

Komu není rady, tomu není pomoci. Sorry.

elkon

Marty, když máš problémy, tak je řeš, ale neotravuj druhé.

_Bůh_

Spíše ne