Heřman

Jsem připojený k internetu a potřebuji vědět jak to mám udělat aby mě v reprodukturech nešumělu.

Příčina je asi signál z mobilu přenášený do notebooku.

Odpovědi
Conchus

Spíš bych hledal chybu v reprodukčním zařízení. Jaké jsou to reproduktory? Levňoučké šumí furt a furt a nedá se s tím nic dělat, leda vyhodit a koupit něco pořádného.

Heřman

Heřman: Víte co se stane když voláte mobilem a mobil dáte k reproduktorů ano to mě dělaj repráky vždy když se připojím k internetu tak co mám dělat aby mě reproduktory nedělaly to co dělají… už se opakuji to samé co na začátku.