Avatar uživatele
janani

Jsem po operacích páteře. Neublížím si, když budu spát na břiše?

Děkuji

Zajímavá 0 před 2646 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Quimby

My jsme tě neoperovali, jak to máme tedy vědět? Konzultuj to s tvým lékařem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Hlavně poslouchej rady doktora a ne rady laiků zde. Co jsi s páteří měla netuším, jen můžu srovnat: u mně fraktura dvou obratlů, spánek jen na zádech několik měsíců a ještě v korzetu. Pak jsem se znovu učil chodit a v korzetu dalších pár měsíců. Není to žádná prdel.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JájsemRaibek

Ublížím, neublížím? Pokud ti ta poloha vyhovuje, tak nejspíš si neublížíš. Pokud by ti poloha na břiše dělala nějaký problém, tak zase nevydržíš tak ležet.
A jen můj osobní poznatek:
Trpím bolestí zad, a pokud si lehnu na břicho, mám pocit, že mi páteř spadne, takže na břiše neležím. Tato poloha je mi nepříjemná.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xxx3

Podobné otázky mě tady vždycky fascinují. KDO JINÝ než tvůj lékař by měl tohle vědět? Tyto stránky můžou lékaře, který vidí zdravotní kartu (a rozumí tomu, co je tam napsáno), těžko nahradit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Nevím proč spát na břiše, já mám v „háji“ L3-L5 i S1 a na břiše nevydržím ležet ani 5 minut. Asi to pro páteř není moc dobrá poloha. Ale pokud se do ní převracíš při spánku nevědomě, což se někdy stává, tak jak píšou ostatní, poraď se s lékaři. Co jiného ti můžem víc poradit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Pro každého i zdravého člověka je spaní na břiše nevhodn.(zejména pro oblast krční páteře)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek