daran

Jsem objednaný k doktorovi ve 13:00, je možné abych se tam stavil už o hodinu dříve?

Normálně bych tam jel přesně na čas, ale bohužel nám změnili jízdní řád autobusů a jediný mi teď jede jen v 11:40.

Nejlepší odpověď
Klaproth

Ano, o hodinu dříve se tam stavit můžeš. Jestli tě také o hodinu dříve vezmou, je nejisté, ale klidně možné.

Další odpovědi
anonym

Proč bys nemohl? A docela je možné, že se dostaneš dříve na řadu.

arygnoc

ale telefón vám nevzali, však?
čo tak mu zavolať?

;-Q

mosoj

Klidně přijď.
O pořadí pacientů rozhoduje lékař.

lexx

vždycky jdu o něco dřív a stává se že mě přijme dřív když nějakej pacoš je dřív odbaven nebo nepříjde

ReHu

Stavit se tam můžeš, ale pravděpodobně bude objednán jiný pacient a budeš muset počkat. Vím,že někdy se i přes objednání čeká a pacient jde na řadu později.