Avatar uživatele
Láála

Jsem nemocná a hrozně se nudím. Co mám dělat, když ležím v posteli a nemůžu ven?

Doplňuji:
Děkuji všem co my dali dobré rady.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Klára K. před 4035 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Spát, číst, něco se učit, pustit si film, telefonovat, nebio si kup omalovánky a vybyrvuj si.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
huxa

Ještě dodám masturbaci. Uvolníš se u toho, uvolňují se u toho různé hormony-hlavně oxytocin-„hormon štěstí“, zbavuješ se u toho i tuku, vrásek, deprese, stresu a dokonce je i vědecky potvrzené, že se díky tomu zbavuješ nemoci a zlepšuješ imunitu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
KatkatkaW

můžeš si pustit film, poslouchat muziku, číst si, chatovat s kamarády nebo jen tak surfovat po netu… předpokládám že učit se Ti nechce :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Half

Nejlepší podle mě je (pokud máte mobil s Amdroidem) si do něj stáhnou různé aplikace a hrát hry na mobilu popř notebooku. Jinak je dobré číst si, koukat na filmy (to co tu již zaznělo) nebo prostě spát :D.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ahold

Lenin by ti řekl: Učit se, učit se, učit se!
Doplňuji:
Hlavně gramatiku

Upravil/a: ahold

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

a nenudíš se tak trošku doma, i když jsi zdravá a nejsi zrovna venku? Zkrátka dělej to, co vždycky ,)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

tak jdi na skype s kámošema, uč se, čti si, nebo si lakuj nehty 😁, dokonce nasysli si do pelechu starý fotky, nebo si něco piš, třeba denníček 🙂, do něj můžeš i kreslit, co já vím, nebo vyšívej do výbavy…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
fcoop

Pan huxa je zřejmě docela vyhládlý. Asi se už vážně blíží jaro. Svoji radu by měl aplikovat na sobě,neměl by tolik času na psaní takových hovadin a přišel by na jiné myšléééénky.

před 4035 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

hovadin? vždyť má pravdu. Už jste masturbaci někdy zkusil?

před 4035 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
fcoop

guentosi,guentosi – poraď – kde tak silnou marjánu sháníš?
A do toho,jak masturbuji,nebo nemasturbuj ti NAŠTĚSTÍ vůbec nic není. Věnuj se své a hlavně – nech si to pro sebe,nádobo plná zdraví.

před 4035 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad Huxa, tenkrát jsem bod dala nedopatřením. 🙂

před 4036 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

😁)))))

před 4036 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek