Avatar uživatele
zebra8

Jsem ještě nemocná?

měla jsem horečku a doktorka mi řekla že mam angínu a dostala jsem antibiotika mam je brát 7 dní beru je 4den a už se cítím naprosto zdravá mam stále ležet v posteli? nebo se už můžu vrátit do procesu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? bolak, gagaga před 3868 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cochee

Jestli ležet nebo neležet je na tobě, jak se cítíš, ale antibiotika ZÁSADNĚ dober všechna!! Pokud je nedobereš, vypěstuješ si klon mikrobů odolných na toto antibiotikum.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

„Do procesu“ bych se rozhodně nevracela. Tělo potřebuje klid, ležet, popř. sedět, ale rozhodně ne větší tělesnou aktivitu. ATB doberte a o tom, kdy zpět do procesu by měla rozhodnout lékařka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

O stavu zdráv – nemocen rozhoduje ošetřující lékař.
Dobráním antibiotik ještě nemusí být nemoc zcela zažehnána. Zda je zdraví v pořádku, to se projeví až po ukončení léčby, ne v průběhu léčení. To, že je ti lépe, je důkazem toho, že léčba antibiotiky zabrala, zdaleka to ale není možno brát jako stav neměnný. Klidně se může po dobrání atb stát, že nastane opět mírné zhoršení zdravotního stavu. Potom bude záležet ještě na tom, jak se s nemocí vypořádá imunitní systém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

To už je tak zvykem, že o víkendu přichází řada zázračných uzdravení :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek