MetalLady

Jsem lesba, mám-li nutkání dívat se ženám na zadek a představovala-li jsem si vztah s holkou? Je mi 15.

Zdravím.
Před několika měsíci jsem si začala uvědomovat, že asi nejsem tak normální. Asi týden se to se mnou táhlo, ale pak jsem tu myšlenku zadupala a řekla si, že jsem čistý hetero. No, asi před týdnem se mi ten pocit zase vrátil… Dokonce jsem si představovala i vztah s holkou. V poslední době mám nutkání se ženám dívat na zadek nebo i do výstřihů.
Je mi 15. Nikdy jsem nebyla zamilovaná do žádného kluka/holky, nelíbala jsem se ani nic podobného.
Stydím se za to…

Nejlepší odpověď
Drap

Takto po netu to nikdo z nás nedokáže určit. Až čas ukáže.

Další odpovědi
Kepler

Stydět se za to nemusíš. Dnes se už dívá na homosexualitu liberálněji, i když k tomu má ještě hodně lidí předsudky. A co chlapci, líbí se ti taky? Pak můžeš mít sklony pouze k bisexualitě. To by ses divila, kolik takových holek je!

Psychotic

  1. Sexuální orientace se může vyjasnit až později. Takže s jistotou nic tvrdit nelze.
  2. Nenech se zmýlit, orientace není binární (hetero vs. homo), značné procento populace je do určité míry bisexuální, tedy na obě pohlaví.
  3. Sexualizace stejného pohlaví navíc nemusí nic znamenat. Sám jsem to dělal a gay ze mě nevyrostl.
  4. I pokud bys lesba byla, nevyskytuješ-li se v okolí konzervativních věřících nebo nebydlíš někde na venkově, není třeba se za nic stydět.