Snoopy1500

Je to v mém věku normální?

Je mi 14 let a už pár měsíců si kladu stejnou otázku. Jsem lesba? Asi od začátku sedmé třídy cítím jisté sympatie k jedné učitelce. Přijde mi že by vážně byla dobrá kamarádka i když je o hodně let starší než já. V její přítomnosti mám vždycky potřebu říkat o sobě něco zajímavého a jsem nervozní (ale to většinou v přítomnosti všech učitelů). Jiné holky mě nepřitahují, ale obávám se že ani kluci moc ne. Připadá mi jako by jsem si pořád nebyla jistá. Dneska v noci se mi zdálo, že jsem se s nějakou holkou začala líbat. Přemýšlím o tom celý den a je mi z toho špatně. Minulý rok jsem chodila s jedním klukem, ale po prázdninách mi řekl že už se mnou nechce chodit. Jinak jsem jako většina malých holčiček měla pár kluků, když jsem byla ve školce. Vážně nevím co si mám myslet a jsem z toho vážně hodně zmatená. Jak zjistím jestli jsem lesba nebo ne? Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Takže je mi moje učitelka prostě hodně sympatická a nemusí to znamenat, že jsem lesba?

Nejlepší odpověď
www

Vůbec nemáš čím se trápit. Nepřemýšlej o tom, vše se vyjasní až časem, sama uvidíš.
Doplňuji:
To, že je ti sympatická navíc neznamená, že musíš být lesbička 😁.

Další odpovědi
M.

Říká se tomu platonická láska, cítíš, že jsi zamilovaná do učitelky (herce, zpěváka,…), i když to je vlastně většinou jen takové, že ti je sympatická.
Ve 14 je často brzy zjišťovat svou orientaci, nech to být.
Doplňuji:
Nejspíš ano. Tohle se stává často.

chachar1922

No já si myslím, že normální to je. A tak sama musíš vědět jestli se ti líbí nějaký herec, zpěvák, fotbalista. Jestli jo, tak je normální, že se ti dnešní kluci nelíbí. Mě taky ne :D

Conchus

Nelámej si s tím ještě hlavu. Máš čas, ono se to samo vyvrbí

registrovana

Nemáš se čím trápit. Být tebou bych si nedělala starosti. Mně se ve dvanácti zase líbil můj bratranec a taky teď ze mě není žádná „incesťačka“ :D

Deli

Milá Snoopy, je mi víc než dvakrát tolik, co Tobě, a přiznám, že se sem tam ráda podívám na pěknou ženu, i sny mám někdy divoké… Doma mám ale manžela a jinak si to ani neumím představit. Sny o stejném pohlaví jsou normální, že se Ti líbí jiná dívka/žena je taky normální, časem ale zjistíš, zda chceš jen ženu nebo Tě žena láká, ale preferuješ muže.
Podle toho, co píšeš, jsi zcela normální, tak se netrap.