Adam2

Jsem muž z Íránu, mám 17 roků. Jak se přestěhovat do Československa?

Nejlepší odpověď
quentos

Nelze. Československo totiž už více než 20 let neexistuje.

Další odpovědi
Kepler

Co nejpozději.

Ale no tak, jen si dělá p*del, já ho znám.

gecco

No jo…
Tak před těmi asi pětatřicetilety podej na ZaMini žádost…
___
Jediné, co mne napadá, že bys chtěl, je – flam…
A s tím běž do žumpy, jejíž vzdělání sdílíš…
___
Troubo.

ivzez

Jedině legálně. K nelegálnímu postupu od nás rady nečekejte!!

Já poradím opak → nevracejte se v čase, ale naopak si počkejte. Pořád
existuje spousta lidí, kterým se po Československu stýská. Až se jim podaří
dostat se k moci, možná dojde i k obnovení společného státu.

A potom se řiďte zákony, které teprve začnou platit.

Nuk nuk

Nejprve bude nejprve bude nejspíš nutné použít stroj času, který Vás přenese o nejméně 25 let (ale vzhledem k věku možná raději i více) zpátky. Dnes totiž Československo už neexistuje. Pak bude dobré rok počkat, protože i v té době bylo nutné nabít plnoletosti alespoň vzhledem k požadavkům Československa. A pak už je to jednoduché – nejsem si jistá, zda Íránci měli možnost stipendia v Československu, ale mnozí občané podbných zemí u nás běžně studovali a posléze se někteří i usadili.

Kryšpín

Zeptat se Jakeše, zda by to nějak nezařídil