aramah

Jsem hodně za zenitem ?

Já se stydím, když čtu některé choulostivé otázky.
A tak by mě zajímalo zda jsem jen já takovej puritán…
Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Buď ráda, že máš ještě něco vzácného a snaž se to uchovat co nejdéle.
Když se podíváš na některé zdejší pubescenty, zjistíš, že jakýkoliv stud se dá ztratit také i za jedinou bouřlivou noc.

Další odpovědi
Damiana

Tady? Určitě! Proto je raději ani moc nečtu…:-)
Jinak si myslím, že zas taková puritánka nebudu. Ale od toho je soukromí, ne? Někdo to ale rád veřejné a doma je s ním třeba nůďo. To víš, anonymita dělá své.
Ale já ani tuhle „vymoženost“ neuznávám, ještě že je nás tu pár – pro někoho „studených čeníšků“. Některé „výroky“ nechápu ani dneska – a „kupodivu“ jsem docela ráda. 🙂

mosoj

Já se nestydím pro tu otázku, ale kvůli tomu kdo ji napsal. Docela by mně zajímalo na kolik kilo hovězího by ho ohodnotil globální elektronický systém.

Drap

Zřejmě nejsi sama. Jsem na ledacos zvyklý, ale některé otázky také nemohu překousnout.

Marsyas

Ale to je normální, taky mi někdy na tváři naskakuje úšklebek, když to čtu…

No, a někteří to dokonce píšou do časopisu a nechávají si radit bůhví kým, co?

Mayflower už odplul, stud postřelen moderním způsobem života krvácí v rohu. Zajímalo by mě jen, jestli se lekneš, když na tebe vyskočí každá druhá reklama na netu.