Pavel1212

Jízdenka EURregio Rakousko z Brna do Vídně

Nevíte, kolik stojí jízdenka z Brna do Vídně v rámci nabídky EURregio Rakousko?
Buď to může být: 18,60 eur, 19,60 eur, nebo 19,90 eur.
Doplňuji:
Tam jsem se už díval :).

Nejlepší odpověď
1popelka1

Mrkněte zde, záleží jestli máte In-kartu nebo ne, můžete i položit dotaz, třeba ČD odpoví, každopádně vám odpoví telefonicky nebo osobně: http://www.cd­.cz/mezinarod­ni-cestovani/jiz­denka/cestova­ni-v-prihranici-s-rakouskem/-4054/

Chtěla jsem použít cenového asistenta pro vypočtení ceny, ale píše mi to: „Pro zjištění ceny cesty mimo území ČR se obraťte na naše Kontaktní centrum nebo na pokladní přepážku v železniční stanici.“

Známý byl minulý týden v Rakousku a ceny dopravy-vlaky, busy vysoké, ale oproti ČD luxus, téměř bez zpoždění…

barive

EURegio Brno-Vídeň zpáteční na 4 dny stojí 473,–(18,92e) s INkartou 412,–(16,48e)

1popelka1

Pak už tedy Pavle nevím, ale já osobně si vždycky zajdu na přepážku a zeptám se na nejvýhodnější cestu, případně volám – od toho tam jsou přece, aby poradili.
Do Vídně občas jezdím, ale nabídku Euregio Rakousko nevyužívám, takže přesnou cenu Vám nepovím. Ale Vámi uvedené ceny – rozdíl 1 euro, to není moc…