Avatar uživatele
Pavel1212

Jízdenka EURregio Rakousko z Brna do Vídně

Nevíte, kolik stojí jízdenka z Brna do Vídně v rámci nabídky EURregio Rakousko?
Buď to může být: 18,60 eur, 19,60 eur, nebo 19,90 eur.
Doplňuji:
Tam jsem se už díval :).

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda před 4972 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
1popelka1

Mrkněte zde, záleží jestli máte In-kartu nebo ne, můžete i položit dotaz, třeba ČD odpoví, každopádně vám odpoví telefonicky nebo osobně: http://www.cd­.cz/mezinarod­ni-cestovani/jiz­denka/cestova­ni-v-prihranici-s-rakouskem/-4054/

Chtěla jsem použít cenového asistenta pro vypočtení ceny, ale píše mi to: „Pro zjištění ceny cesty mimo území ČR se obraťte na naše Kontaktní centrum nebo na pokladní přepážku v železniční stanici.“

Známý byl minulý týden v Rakousku a ceny dopravy-vlaky, busy vysoké, ale oproti ČD luxus, téměř bez zpoždění…

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
barive

EURegio Brno-Vídeň zpáteční na 4 dny stojí 473,–(18,92e) s INkartou 412,–(16,48e)

před 4940 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
1popelka1

Pak už tedy Pavle nevím, ale já osobně si vždycky zajdu na přepážku a zeptám se na nejvýhodnější cestu, případně volám – od toho tam jsou přece, aby poradili.
Do Vídně občas jezdím, ale nabídku Euregio Rakousko nevyužívám, takže přesnou cenu Vám nepovím. Ale Vámi uvedené ceny – rozdíl 1 euro, to není moc…

před 4972 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek