Avatar uživatele
Zorinka

Již měsíc mám hrozné bolesti ramene. Co to může být?

Zajímavá 0 před 1784 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
brillant

Fundovanou odpověď dá jen lékař.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kryšpín

Mnoho příčin, vykloubení, zánět ram. svalů, stuhnutí, natržení svalů, šlach, nervů, syndromy a.t.d.

Anebo narušená psychosomatika odhadem to může být až 60% případů, pokud hodně přemýšlíme při budování kapitalismu mozek se přehřeje nad provozní teplotu a problémy spadnou na ramena.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Za tu dobu už mohla probíhat léčba. Stačí navštívit ortopeda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Že by neschopnost zajít k lékaři?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Pokud nenosíš v kabelce žehličku, tak asi budeš mít na vysvědčení samé jedničky, všichni tě zřejmě plácají stále po jednom rameni)!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
reika

V těchto vedrech to můžeš mít z klimatizace, z průvanu – jsi zpocená a ofoukne tě, to pak hodně bolí ( moje vlastní zkušenost). Mazala jsem si to rameno koňským balzámem a přešlo to. Ale může to být i něco vážnějšího… Běž raději k lékaři.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tatanka

Před lety jsem to měl také a po serii vyšetření z toho vyšel těžký zápal plic s vodou na srdci, ta způsobovala uhnutí srdce a z toho byla ta bolest.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Pokud nedošlo k úrazu, může jít o zánět. Dosti často se jedná o t.zv. syndrom manžety rotátoru. Já jej mám momentálně v levém a je to dlouhodobé a opravdu hodně bolestivé. Trochu pomáhají obstřiky kortikoidy, ale ortoped chce operovat. Ale je nutné navštívit ortopeda, pouze ten zjistí sonem o co jde.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví