mosoj

Již dali Ufouni Ćíňanům najevo, že na Měsíci nemají co dělat?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jasně! To všechno je jenom velká habaďúra. Čína už nejmíň 2 měsíce mlčí a dobře ví proč!
„Pravda je taková, že všechna nebeská tělesa (včetně Měsíce) jsou nehmotná (jde o světla), proto na nich není možné přistát ani provádět žádné průzkumy. Veškerý výzkum Měsíce nebo Marsu je tedy podvod! Nutno upozornit na to, že země je plochá s nebeskou klenbou, na které jsou nebeská tělesa – Měsíc, Slunce, hvězdy… Skrz klenbu se nikdo nemůže dostat, proto se „kosmické lodě“ po startu odchylují od svislé dráhy letu (videa zde), nelétnou do „vesmíru“ („vesmír“ je smyšlený prostor), ale přistávají někde zpátky zemi.“
Konec citace z velmi odborného webu:
http://informa­ce.top/tag/snim­ky-cinske-sondy-na-mesici/

Další odpovědi
dudu

Zákaz abychom jim na Měsíc padesát let nelezli už uplynul. Nyní jsou ve hře obrovské peníze, konkretně možnost těžby prvku Helium 3. Má být zdrojem energie po několik století. Každá z velmocí se proto bude z tamějších zásob snažit urvat maximum pro sebe. Snad se nedočkáme i první vesmírné války. Přípravné práce probíhají v utajovaných režimech a proto i čínský Nefritový králík spíše připomíná mrtvého brouka.