Hungalabunga

Jestliže užíváte léky, jste si jistí, že obsahují to, co je psáno?

Jestli užíváte léky, jste si jistí, že to obsahuje to co je psáno?

Nejlépe léky ovlivňující psychiku.

Nejlepší odpověď
Kepler

Když léky pořídím v lékárně, jistý si jsem. Co je na příbalovém letáku, to platí a je to přísně sledováno. Jestli si nějaký blbec koupí „lék“ z pochybných zdrojů na interfernetu, pak ať se nediví, že koupil placebo.

Další odpovědi
zjentek

A k čemu je dobrý vědět, že text z letáku se shoduje s obsahem? Víme, jak se uvedenej text chová v těle? Dneska si zdravotními účinky člocěk není jistej ani u bylinek, natož u chem. léčiva! Zvláště kupuje-li čokoládovou meduňku, jahodovou mojito mátu a podobné (plná řiť). V jahodě, která zraje na sněhu, je gen z platýze, obývajícího mořský dno. A tam je kosa! Takže souvislosti jsou jasný- nebrat! (Léky, samozřejmě.)

Kryšpín

Možná ano i když byznys je byznys. Na Matičce zemi je největší kšeft zbrojní průmysl a výroba léků,

marci1

U těch z lékárny ano, i když se chybka někdy vloudí: https://zpravy­.aktualne.cz/do­maci/v-baleni-antidepresiv-citalec-muze-byt-blistr-jineho-leku-va/r~5ff40954­5d3811e9b9980cc47ab5f122­/?

Drap

S léky a psychiku zkušenost nemám. U všech ostatních si to mohu vyhledat, ale proč bych to dělal? Důvěřuji lékaři. Ten by se měl vyznat lépe než já.

mosoj

Jsem. Než je spolknu tak si líznu. Psychofarmaka ale neberu, nicméně jestli je potřebuješ drž se jich.