Avatar uživatele
Hungalabunga

Jestliže užíváte léky, jste si jistí, že obsahují to, co je psáno?

Jestli užíváte léky, jste si jistí, že to obsahuje to co je psáno?

Nejlépe léky ovlivňující psychiku.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1840 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Když léky pořídím v lékárně, jistý si jsem. Co je na příbalovém letáku, to platí a je to přísně sledováno. Jestli si nějaký blbec koupí „lék“ z pochybných zdrojů na interfernetu, pak ať se nediví, že koupil placebo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

A k čemu je dobrý vědět, že text z letáku se shoduje s obsahem? Víme, jak se uvedenej text chová v těle? Dneska si zdravotními účinky člocěk není jistej ani u bylinek, natož u chem. léčiva! Zvláště kupuje-li čokoládovou meduňku, jahodovou mojito mátu a podobné (plná řiť). V jahodě, která zraje na sněhu, je gen z platýze, obývajícího mořský dno. A tam je kosa! Takže souvislosti jsou jasný- nebrat! (Léky, samozřejmě.)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kryšpín

Možná ano i když byznys je byznys. Na Matičce zemi je největší kšeft zbrojní průmysl a výroba léků,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

U těch z lékárny ano, i když se chybka někdy vloudí: https://zpravy­.aktualne.cz/do­maci/v-baleni-antidepresiv-citalec-muze-byt-blistr-jineho-leku-va/r~5ff40954­5d3811e9b9980cc47ab5f122­/?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

S léky a psychiku zkušenost nemám. U všech ostatních si to mohu vyhledat, ale proč bych to dělal? Důvěřuji lékaři. Ten by se měl vyznat lépe než já.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Jsem. Než je spolknu tak si líznu. Psychofarmaka ale neberu, nicméně jestli je potřebuješ drž se jich.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek