misicka2310

Ještě poslední názor?

A je na tom něco špatného že dávám malýho spinkat na bok střídam to jednou na levem a někdy na pravem on totiž pořád ublinkava tak mam strach aby se neudusil když ho dam přes noc spinkat na zádička .............­......A pak jsem přemíšlela nad tím když už máme ten monitor dechu kdyby malej přestal dychat co mám dělat zavolat záchranku to je mi jasny ale co mam dělat ja nebo co by ste dělaly vy?mam ted strašnej strach co jsem četla ten članek o TOM NAHLEM UMRTI MIMINEK ATD

Nejlepší odpověď
panenka

Není na tom Misicko nic špatného je to v pořádku že ho dáváš spát na bok.Miminkovi se spánek na boku střídá z toho důvodu aby miminko nemělo šišatou hlavičku takže mu vždy musíš strany měnit a i proto jak ty říkáš kdyby si ublinklo aby se neudusilo zvratky.
Já už mám tedy chlapečka dvouletého ale pokud by mě potkalo že by mě přestal dýchat určitě bych okamžitě volala první pomoc nechála se vést jejími rady a poskytla bych mu první pomoc.

Další odpovědi
anetadela1

To co napsala Panenka, bych napsala taky. Takže bodík.
A ještě dodám: nemysli jen na nejhorší a užívej si miminka. Naprosto chápu tvoje obavy, já když mám takovýhle špatný myšlení, tak se to snažím hodně rychle zahnat nějakou procházkou atd… Nečti nic, co tě rozhodí. Miminko z tebe cítí tvojí náladu a pak se podle toho i chová. Maminka má být veselá a ne rozladěná nějakým zprávama o úmrtí miminek. Já od tý doby co mám děti, nekoukám na zprávy o dětech, nevyhledávám ani nic podobnýho. Jasně, že se dozvídám co se kde stalo, ale nesmíš si to připouštět. Já bych byla schopná skončit kvůli tomu v blázinci, co se s dětma leckdy děje.
Prostě ty máš, krásnýho zdravýho kloučka, tak se ničím netrap :)