misicka2310

Miminko a spánek

Ahojky chtěla bych se zeptat jak je to u 2 měsíčního miminka ze spánkem náš davídek spinka přes den asi 2–3 krát po 20 minutách a pak ho nakrmím naposledy v 10 nebo 11 ečer a pak spinká i do 5 do rána je to normální?děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
kropitko

Zlaté to dítě,moje nejstarší dcera,spala přes den asi tak jako to vaše,no a v noci taky jako přes den. Už je jí 18 a následky to na ní snad žádné nenechalo.

Další odpovědi
panenka

ano Misicko je to normalní.Moje první dítě spalo zase naopak než to tvoje takže se neobávej ničeho je to normalní.

Nuk nuk

Mišičko, buďte v klidu a zároveň buďte ráda, že tak pěkně spinká v noci. Spánek je u malých dětí a miminek docela individuální. To Vaše spí v porovnání s ostatními málo přes den, ale pak spí v noci, což je pro Vás jen plus. MOžná je to i torhu tím, že je na UM, protože to je trochu hutnější, ale daleko víc v tom hraje roli jeho vlastní režim, který je ten nejpřirozenější a nejnormálnější právě pro něj.