verunka483

Ještě jednou se musím zeptat na odběr příspěvků…

Omylem jsem někomu přihlásila odběr, ale když najedu na jeho profil abych to zrušila, vůbec tam nemá ‚odhlásit odběr‘ a ani ‚přihlásit odběr‘… Jak to mám udělat?
Doplňuji:
Jéé zapomněla jsem napsat že jde o facebook! :D

Nejlepší odpověď
www

Máš-li na mysli tyto stránky, tak vše děláš jen ve vlastním profilu, ne v jeho!
Doplňuji:
Pouze přepokládám, že i tam to bude stejné. Přece nemůžeš zasahovat do cizího profilu, jen do svého a právě tam se dají provádět změny. 😉

Další odpovědi
Natt

Když najdeš na toho, komu si přihlásila odběr, tak budeš mít vpravo pod úvodní fotkou napsané oběr přihlášen. Klikneš na to vyjede ti takové „okýnko“ a dole v něm bude odhlásit odběr. Snad je to aspoň trochu pochopitelné.

Drap

O jakých příspěvcích mluvíš ? Kde jsi to přihlásila ?Možná že ostatní pochopí, na co se ptáš, já bohužel ne.