Pavlík89

Jemi 12 let a měřím 150cm. Moje matka měří 169 Táta 176. Babička měří 159 cm děda měří 173. Je možno že budu měřit 179

Jemi 12 let a měřím 150cm.

Odpovědi
JanaViki

Proč by to nebylo možné?

eLMo

Možné to je, ale přesněji by ti to řekl ortoped nebo tvůj doktor :)

nonnel

Pravděpodobnost je velmi malá, ale je tady. Nezoufej! Ještě tě třeba bude mrzet že jsi o to stál (až budeš mít 190 cm).

marci1

Vem si kalkulačku a zkus si svoji pravděpodobnou výšku spočítat. 🙂

Zdroj: http://www.da­ma.cz/sex-a-vztahy/spocitejte-si-budouci-vysku-sveho-ditete-9971

iceT

Pokud se budeš zmenšovat rychlostí asi centimetr za hodinu,tak určitě nevyrosteš do 179 cm.V předešlé své otázce měříš 151…