50centes

jekej styl hudby Posloucháš????

Nejlepší odpověď
Illines

ROCK A METAL

A vis,ze vsechny ,jen Hip Hop a Rap moc nemusim.

Další odpovědi
Petra09

HIP HOP A RAP

ale i rock i pop ale hip hop a rap mi nejak zacal bavit.

dědapetr

ROCK A METAL

A každou dobrou hudbu.

Jikra

ROCK A METAL

ten který je

ROCK A METAL

A také klasiku.

pusinka50

Country

Nejraději české country, americké snesu ještě tak Anka Rattlesnake či Johny Cash, protože rychle mluvené angličtině moc nerozumím, Pak folk (Jarek Nohavica, Pavel Dobeš), pak klasické trampské písně připomínající mi dobu mého toulavého mládí a pak taky hezký pop.

Damiana

KLASIKU

Mám ráda klasickou hudbu, počítám mezi ně nejen mou oblíbenou vážnou, ale hlavně jazz a swing.

quentos

Country

hlasuju pro country, neboť jsem na ní vyrostl – avšak country zásadně AMERICKOU. Občas je nálada na rock a metal, občas na klasiku, občas na jazz, kterej ve výběru chybí…

karel4

ROCK A METAL

metaaal jo

fablen

ROCK A METAL

VampGirl

ROCK A METAL

Převážně rock a metal. Ale skoro v každém stylu si najdu něco, co se mi líbí… :)

anonym

HIP HOP A RAP

Z uvedených jen ČÁSTEČNĚ hip-hop, spíše jazz-hip-hop. Hlavně ale posloucham ambient, chillout, new age, downtempo a jazz.

MILAN1961

Country

moje rodiče čundráci a já jako kluk s nimi jezdil na osadu a tam jsme hráli a zpívaly jedině českou country no a mě to zůstalo až do ted a je mi už skoro 51let

záhada

HIP HOP A RAP

vlkadam10

HIP HOP A RAP

jo máme s kámošema hip hop rapovou kapelu.

LadyG

Pop