Avatar uživatele
Zungu

jehla ke gramofonu

Ahoj už jsem se tu ptala,kde sehnat jehlu ke gramofonu,hledala jsem na těch uvedených stránkách,ale na Teslu jehly nemají,tak se chci zeptat jesli by někdo nevěděl,zdali by se nedala nahradit nějakou jinou od jiné firmy.Děkuji
Doplňuji:
Ahoj pro Kenyrts,tak značka je – TESLA NZC 431 HIGH FIDELITY STEREO 2*15W,pokud by jsi věděl jak na to budu moc ráda.Předem ti děkuju čauky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Zungu

Zajímavá 0 před 5238 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hem

Zkus:

Zdroj: www.blackpoin­tmusic.cz/shop/or­tofon-dk-somb5-e-phono-cartridge-p-10392.html?ze­nid=dms3o3uesin­nkm412gmbc5s4o2

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
KOLMIX

No, nepíšeš, jestli chceš pouze chvějku (tedy ten maličný kovový kousíček s „gumovou“ kostičkou), nebo celou přenosku (ten plastový modul).

Samotnou chvějku jsem sehnal po delším shánění předloni v jednom servise audio/video/TV. Klasické obchody ani nemá cenu zkoušet a ve značkových servisech se Ti obvykle jen vysmějí.

Doporučuji takovéty malé opravny v menších městech takového toho typu že pan důchodce má doma dílničku kde opravuje rádia a magneťáky, ale chce to hledat.
Další možností je sběrný dvůr, kde se dá vypreparovat celá přenoska z nějakého vyhozeného gramce.

No a poslední možnost je koupit celý nový gramofon – po delší pauze se opět prodávají a ty levnější kousky stojí kolem tisícovky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kenyrts

třeba by pomohlo určit přesněji TIP gramofonu,viz link:

Zdroj: http://www.ol­dradio.cz/gra­mo.htm

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek