Zungu

jehla do gramofonu

Ahojky mohl by mi někdo poradit,kde mám sehnat jehlu do gramofonu?V ob­chodech jsem se už ptala.Děkuji
Doplňuji:
Typ jehly neznám,ale je to do gramofonu TESLA NZC 431 HIGH FIDELITY STEREO 2 krát 15 W

Nejlepší odpověď
quentos

dnes už leda přes internet, co si budem povídat, je to relikvie, obchodům se je nevyplatí skladovat ve větším množství… zkuste např. odkaz níže

Zdroj: www.sirius-zlin.cz/index­.php?main_page=in­dex&manufactu­rers_id=25&sor­t=20a&filter_id=&al­pha_filter_id=72

Další odpovědi
kenyrts

myslím,že se sehnat dá,ale ještě by to chtělo tip jehly a do jakého gramofonu(jehel je více druhů)

CZJKP1

Dobrý den

Patří tam chvějka s jehlou do VM4202 nebo 4101 (je to tam napsané) ty se nevyrábí, nutno zakoupit celou vložku, Třeba OMB 5-ortofon, nebo OMB5 E, Audiotechnica AT91, je toho více co tam pasuje, když budete tak hledat, musí tam být napsáno, kompatibilní s VM**** hledejte třeba na www.ame.cz nebo www.ellax.cz atd atd…