petrh

JEDNATEL.Dejme tomu ze prumerna firma nabydne tu fci.za5tis mesicne a at to neresi, jen at podepise. Muze v tom byt mozn

JEDNATEL.Dejme tomu ze prumerna firma nabydne tu fci.za5tis mesicne a at to neresi, jen at podepise. Muze v tom byt moznost, ze to nebyl podvod? Podepsala a vic to neresila .ze to bylo pred 5ti lety a jedine co uelala. jelikoz generralni reditel je jeji otec a vlastni 90 procent firmy.Co ma ted delat aby tam uz jednatelkou nebyla
Doplňuji:
pro ocko ta holka je moje sestra a dvakrat pac to bylo omylem.

Nejlepší odpověď
anonym

Je nepřípustné klást stejnou otázku dvakrát. Vy jste to udělal.
Navíc mám pocit, že zasahujete do rodinných záležitostí, kterým nerozumíte a do nichž ani nemůžete vidět.

Doplňuji:
Tak to je ještě horší, než jak to vypadá.
Otázka formulovaná 2 krát a stejný dotaz = divný omyl.
Text, z nějž je zřejmé Vaše velké rozčilení, a ve svém důsledku výsledek, kdy hovoříte o sestře, to je skutečně podivný zájem o její měsíční příjem byť v malé, přesto pravidelné výši.
Takže v tom případě doporučuji další „rodinné sezení“ a vyříkání si tohoto problému. Zde Vám nic než vzájemné objasnění postojů a stanovisek nepomůže.
Pokud by šlo o mne a mého otce, také bych se příliš nezajímala o to, co zamýšlí podpisem nějaké listiny. Pokaždé mi vysvětlil, o co se jedná a já mu důvěřovala. Předpokládám, že Vaše sestra na tom je asi podobně. Otcové většinou své děti nevystavují zbytečným rizikům.

Další odpovědi
anonym

Pokud někdo koktá, tak za to nemůže, kdežto za tuplování otázek tazatel může.
Doplním ocko:

  1. Jednatel nerovná se vlastník.
  2. Jednatelů může mít s.r.o více s tím, že mají vymezené pravomoci, včetně podpisových práv.
  3. Jmenování nemusí být jako nastrčená figurka, ale naopak jako legalizace podílu na podnikatelských odměnách (v rámci rodiny).
  4. Jako jednatel múže být jmenována jen osoba svéprávná a plnoprávná se základním právním povědomím, jež s jmenováním souvisí.

Tvá interpretace mi připadá podjatá a s náznaky rodinné závisti, nemluvě o písemném projevu s hrubkami („nabýdne“ !!).

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jednatel

mosoj

Neřeš to !

LejdyTerr

Tobě bych nabÝdla lekce češtiny!