povalecz

Jedná se podle vás o potvrzení kvality výrobku?

Doma jsem si zapálil vánoční svíčku Yankee Candles, sousedka vytírala chodbu a zazvonila na mě jestli náhodou doma nepeču vánoční cukroví.

Nejlepší odpověď
zjentek

Ano, tohle je nepochybně 100% potvrzení kvality esence ve svíci, ale pozor! Sousedka může mít taky postranní úmysl a nevynechá příležitost jaxeti vetřít do přízně. 😋

(BTW, kdo si zapálí christmas candle tvl v srpnu, heh???) (;

Další odpovědi
qpa02956

On v dnešní době aromadifuzérů ještě někdo pálí svíčky? Jestli jo, tak jedině WoodWick

povalecz

zjentek " svíce „Beach Escape“ včera dohořela a chtěl jsem něco sladkého s vanilkou

zjentek

V dnešní době může být nadliských úkol vyhnout se potenciálně nebezpečným látkám.

Třeba hormonálním disruptorům, tedy látkám, které narušují křehký hormonální systém, a mohou přinášet poruchy plodnosti, vyšší riziko rakoviny i poruchu kognitivních funkcí.

Kde všude tyto látky hledat?

Mezi ty, se kterými se setkáváme v různé míře všichni, patří umělé parfemace (syntetické vůně) v šamponech, kosmetice, parfémech, krémech i čistících prostředcích. 🧹 Tyto umělé vůně jsou vůbec nejčastější alergenní složkou v kosmetice. 💄
Patří sem acetaldehyd (karcinogen), acetonitril (bolest hlavy), tetralin (degradace nervové soustavy), toluen (neurotoxin) a řada dalších… 🤷‍♂️ (neboj, tvá svíce s kvalitní esencí sušenek nebude výjimkou) (;