Lgee

Jedná se o podvod?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
elkon

Ano

Rokio

Ano

Určitě.

led

Ano

Nikdy neotvárajte takýto email.
Poznáte rozprávku o 3 kozliatkách, (o 3 prasiatkách) a vlkovi?

Toto bol práve ten „vlk“- Ak v prehľade prijatej pošty vidíte neznámu odosielaciu adresu, najprv premýšľajte, či ste na tú adresu písali. Ak nie, predpokladajte podraz. Ide o zlého vlka, ktorý vám krásnymi rečami sľubuje bohatstvo a medzitým cez otvorené dvere posiela svoji zákerných pomocníkov do vášho počítača.
Používajte bezpečnostné programy!

Kazatel

Ne

Ne asi, jen tak dostaneš jeden a půl míče dolarů.

Pošli mi čísla ze své kreditky, jestli je validní a ještě určitě bude třeba uhradit nějaké poplatky na převod.