Flex

jeden kluk ze školy mě chce zmlátit

ahoj , ve třídě jen tak na kámošku měl takový ty pubertácký kecy apod. to znáte ne ? prostě jako třeba dáme sex apod … nemyslel sem to vážně jen tak ze srandy a pak mi napsal její kluk že mě prej zmlátí apod. a jak se mám na to přípravit ? ten kluk je asi stejne starej jako ja max tak o rok ale slanžil sem to nejdriv vyrsit v klidu ale nechtel tak jak a co mam delat ? mam si s sebou vzit nejaky teleskop nebo to někomu říct nebosi to vyresit sám ? řekl bch že se umímprít ale co když na mě vytáhne nuz nebo tak ?
Doplňuji:
já sem nevědel e má kluka …

Nejlepší odpověď
Drap

Když máš nevhodné řeči a neumíš držet hubu, tak si ji nech raději rozbít. Bude to i pro tebe nejlepší řešení a poučení do budoucna.

Další odpovědi
iceT

Drap to vystihl,pokud se neumíš chovat k dívkám a v budoucnu k ženám,tak neočekávaj slitování od jejich partnerů.Kdybys byl vedoucím někde v kanclu a měl takové řeči na zaměstnankyni,tak máš na triku rovnou sexuální harašení,a nikomu nedokážeš,žes to myslel ve srandě.

Kukucz

No tak si dáte do čumáku, nebudete první ani poslední. Jestli na tebe vytáhne nůž, tak prostě zdrhej, to ti řekne každý rozumný člověk.

IK

Možná to ani není její kluk, jen mu řekla aby sis nedovoloval. Omluv se jí, jemu taky řekni „promiň kámo“ a srandu si dělej ze vzteklého psa… ten nevytáhne nůž jen napne řetěz 🙂

Nuk nuk

Tu „kaši“ sis navařil Ty, takže by nejspíš bylo fér, kdybyses to také pokusil dát do pořádku a to co možná nejvíc po dobrém. Nejdřív zajdi za kámoškou a omluv se jí. Víc než pravděpodobně to svému klukovi řekla ona, možná proto, že nepochopila, že to byly jen svalnaté puberťácké kecy. Kdo ví, co si teď myslí. Pak si zkus promluvit s tím klukem a znovu mu vysvětlit, jak a proč to bylo, a že jsi to tedy nemyslel vážně. Ovšem, je 21. století, takže musíš počítat i s variantou, že Ti nějakou tu facku uštědří. Zkus to ustát bez oplácení a bez rvaček, tedy pokud se opravdu nehodláš pustit do romantického duelu o přízeň krasavice z 19. století. Když vytáhne nůž nebo něco nebezpečnějšího než ruce, jsi v právu to říci někomu dospělému, tam už by puberťácká „sranda“ končila. Ať to mezi Vámi třemi dopadne jakkoliv, svůj zážitek si zapamatuj jako zkušenost do budoucna. Většina holek jakéhokoliv věku tyhle řeči moc nemusí, až na výjimky nám nepřipadají ani moc vtipné, a vždycky je šance, že se s tím pochlubíme někomu, kdo nás pak bude chtít chránit.

zjentek

jednu do kulí, až se vybulí ..až se vybulí, tak znova do kulí

www

Pokud někomu lezeš do zelí, počítej s tím, že můžeš dostat nakládačku, neb se to nedělá.
Nemáš-li na něj, omluv se, žes to jakoby nevěděl.

anonym

Všichni pánové řeší tvůj problém ze svého hlediska. Obávám se, že také ale všem utekl smysl problému. Ten není v tom, že dotyčná slečna má kluka (a nejsem si jistá, jestli je to skutečně její kluk). Ty se máš především co nejpokrněji omluvit jí.
Ty jsi snad dospěl k závěru, že ty tvé slaboduché vtípky učiní kteroukoliv slečnu šťastnou a že je ti na takové řeči některá zvědavá? I za svá slova, za vše co řekneš, neseš plnou odpovědnost. Pokud dostaneš pár facek, možná to konečně pochopíš. Přestaň se chovat jako klackovitý pubeťák. Když stojíš o holku, tak se ji snaž získat jinými způsoby.Na normální holky to totiž nezabírá, když je k nim kluk hrubý.

bolak

Nech si nabančit, to zapůsobí.

Radím tohle, jestli z toho chceš ještě něco vytěžit :) napíšeš holce zprávu, pokud s tebou nemluví, že se jí omlouváš, žes to nemyslel vážně, že seš prostě pitomec. K tomu přidáš že pokud si přeje aby se na tobě její kluk pomstil, tak to přijmeš a nebudeš se bránit, protože nechceš ubližovat někomu koho má ráda.

A myslím si že po tomhle svýho „psa“ odvolá, ale i kdyby náhodou ne, tak v jejích očích můžeš akorát stoupnout, protože pokud dojde na bitku a ty tam budeš jen stát jako svíce, s rukama spojenýma za zády a bez jakéhokoliv odporu do sebe necháš mlátit, tak z toho mít radost určitě nebude a z vás dvou z toho nakonec vyjdeš ty jako ten lepší.

HugoCharles

Spíš má plnou hubu keců, nech to být.

leporela22

zavolej dextera nebo chucka

NeřeknuCZ

Zkus si o tom s tou dotyčnou dívkou popovídat. Řekni ji třeba že se omlouváš a že už se to nebude opakovat. Myslím že je málo pravděpodobné že by na tebe někdo vytáhl například nůž, ale kdyby se to stalo tak se dej na útěk ;)

vivatisCZ

Neměl by si vše brát tak vážně :D třeba i on měl pubertácký keci

honza19hk

Když se navážíš do holek aniž bys věděl jestli má kluka tak se nediv. taky bych ti dal přes hubu. K holkám se takhle nechová.

Reezo

Já osobně si myslím, že ti nic nehrozí. Jsou to jen zastrašovací techniky. Nejlépe uděláš, když to nebudeš řešit a s kámoškou se nebudeš bavit a aspoň jsi ponaučen pro příště. Pokud se cítíš ohrožen, tak to zděl rodičům, kteří to již nejspíš převezmou a vyřeší za tebe… Jinak do bitky bych se pouštěl až v případě, že by jsi nemohl utéct. Navíc je tu policie, pokud by tě chtěl přecijenom napadnout, tak bych to pak řešil přes policii. Odehnat tě má jeho partnerka ne partner. Takže bude nejspíš mít sklony k manipulování, což je špatně.

Emefej

Choval jsi se hloupě a za hloupost se platí, pár ran budeš muset vydržet. Jestli uvidíš nůž, kašli na důstojnost a rychle uteč

anonym

nejhorsi ,co muzes udelat,je nechat se ochromit strachem.najdi jeho slabe misto,ceho se boji, aje to.skutecny bojovnik je vsak ten ,co se souboje neucastni.